Lietuvių English

Meniu

Uždaryti

ŠaltiniaiSąveikų paieška
PAXLOVID™ (PF-07321332; ritonaviras) yra registruotas Lietuvoje

[Europos Sąjungoje buvo suteikta sąlyginė registracija vaistui PAXLOVID™, skirtam koronaviruso 2019 sukeltos ligos (COVID‑19) gydymui suaugusiesiems, kuriems nereikia papildomos deguonies terapijos ir kuriems kyla didesnė progresavimo į sunkios eigos COVID‑19 rizika.]

Preparato charakteristikų santrauka (PCS)  Pakuotės lapelis: informacija pacientui Autentiškumo užtikrinimas Sąveikų paieška Praneškite apie nepageidaujamą reakciją
Mėlynojo langelio informacija


Lietuva 
Receptinis vaistas

PAXLOVID preparato charakteristikų santrauka (PCS) 

Žiūrėkite pilną Preparato charakteristikų santrauką, kurioje yra dozavimo, klinikinių duomenų ir saugumo informacija.

Spauskite čia
PAXLOVID pakuotės lapelis: informacija pacientui 

Žiūrėkite pakuotės lapelį, kuriame yra svarbios informacijos pacientui apie tai, kaip vartoti PAXLOVID ir ko tikėtis iš gydymo.

Spauskite čia
PAXLOVID autentiškumo užtikrinimas

Autentiškas PAXLOVID™ iš Pfizer turės Pfizer pavadinimą ant išorinės kartoninės dėžutės ir bus supakuotas penkiose išstumiamose aliuminio lizdinėse kortelėse. Norint įsitikinti, kad tabletės yra gautos teisėtai, ieškokite ant kiekvienos tablečių pusės įspausto specifinio teksto. PF-07321332 tabletės yra rožinės, ovalios, vienoje pusėje įspausta "PFE", o kitoje pusėje - "3CL". Ritonaviro tabletės yra baltos arba balkšvos, kapsulės formos, vienoje pusėje įspausta "H", o kitoje pusėje – "R9".

Išorinės kartoninės dėžutės danga yra bespalvė, blizgi, su visame paviršiuje pasikartojančiu Pfizer pavadinimu ir logo. Pfizer pavadinimas ir logo įspaustas kaip kontrastuojantis matinis raštas.

Kartoninės dėžutės galai yra užklijuoti, kas leidžia nustatyti pakuotės sugadinimą ar suklastojimą.

Jeigu įtariate, kad jūsų gautas PAXLOVID™ gali būti falsifikatas, praneškite apie tai vietiniam atstovui telefonu +370 5 251 4000.

Kitas puslapisVaistų sąveikos paieška

Ši svetainė skirta tik Lietuvos Respublikos sveikatos priežiūros specialistams. Šioje svetainėje aptariami vaistiniai preparatai gali turėti skirtingą vaisto ženklinimą skirtingose šalyse. Pateikta informacija skirta tik mokymo tikslams.

Copyright © 2021 Pfizer Inc. Visos teisės saugomos. PP-PAX-LTU-0006
Lietuvos Respublikos sveikatos priežiūros specialistams

Šie puslapiai nėra skirti pacientams ar visuomenei.

Patvirtinu, kad esu Lietuvos Respublikos sveikatos priežiūros specialistas

Jei pasirinkote "Ne", jus nukreips į covid19oralrx.com, kur galėsite gauti nuorodą į informaciją apie PAXLOVID™ (PF-07321332; ritonaviras)

TaipNe